2nd Round Qualifying

18.11.2020

NSA Sofia 0 v 7 Spartak Subotica (Slović; Filipović; Matić x3; Ćirić; Baka)
Pomurje 4 (Kolbl; Korošec x3) v 1 Ferencváros (Mosdóczi)
Valur 1 (Edvardsdóttir) v 1 Glasgow City (Crichton) (Glasgow City won 4-3 on penalties)
Górnik Lęczna 2 (Kamczyk; Hardy OG) v 1 Apollon Limassol (Freda)
Anderlecht 1 (Tison) v 2 SL Benfica (Nycole Raysla x2)

 

19.11.2020

Gintra-Universitetas 0 v 7 Vâlerenga (Sigurdardóttir; Pedersen; Stefanović x2; Nkout; Neverdauskaitė; Jensen)
Olimpia Cluj 0 v 1 Lannchkhuti (Chkonia)
SFK 2000 0 v 2 Zhytlobud-2 (Pantsulaya; Kravchuk)
Vllazniav 0 v 2 Minsk (Sas; Kharlanova)
St. Pölten 1 (Eder) v 0 CSKA Moskva

1st Round Qualifying

03.11.2020

Sarajevo 4 (Kapetanović; Kuć; Milinković; Jelčić) v 0 Ramat Hasharon
Vllaznia 3 (Gjini x2; Bajraktari) v 3 ALG Spor (Seyfatdinova; Derya Arhan; Ílayda Civelek) (Vllaznia won 3-2 on penalties)
Olimpia Cluj 2 (Y. Vella OG; Ciolacu) v 1 Birkirkara (Sultana)
Ferencváros 6 (Ivanuša; Vágó x2; Pusztai x2; Cameron) v 1 Racing Union (Silva Machado)

 

04.11.2020

Okzhetpes 1 (Nurusheva) v 2 Lanchkhuti (Chkonia x2)
Minsk 3 (Kubichnaya; Shmatko; Akaba) v 0 RFS
NSA 3 (Penkova x2; Georgieva OG) v 1 Kamenica Sasa (Dimitrovska)
Kharkiv 9 (Filenko; Kalinina x2; Malakhova; Tytova; Andrukhiv; Pantsulaya x3) v 0 Alashkert
Pomurje 3 (Kolbl x2; Kajzba) v 0 Breznica
PAOK 1 (Vardali) v 3 SL Benfica (Kliemaschwsk; Eyja Lacasse; Catarina Amado)
Gintra 4 (Kass; Carchio; Mucherera; Corneil) v 0 Slovan Bratislava
Apollon 3 (Hardy; Freda x2) v 0 Swansea City
CSKA 2 (Smirnova; Bespalikova) v 0 Flora
St. Pölten 2 (Klein; Eder) v 0 Mitrovica
Valur 3 (Jónsdóttir; Jenseen; Edvardsdóttir) v 0 HJK
Górnik Leczna 4 (Hmírová x2; Karczewska; Zdunek) v 1 Split (Medić)
Vålerenga 7 (Jensen; Nkout x2; Thomsen; Tomter; Bott; Nygård) v 0
Spartak Subotica 4 (Filipović; Slović x3) v 0 Anenii Noi
Anderlecht 8 (Deneve x2; Wijnants x2; De Caigny x2; Wullaert x2) v 0 Linfield Glasgow City 0 v 0 Peamount United (Glasgow City won 6-5 on penalties)